přetahovaná s Popovicemi (Mil - Pop 4:5)

Miličín - Popovice 4:5 (1:1)

sestava Miličína: Červenka - Nováček, Pohan Michal, Karda - Trefil, Mládek, Sochůrek, Dostál - Žbánek, Prachař, Vrtiška.

střídali: Homola, Hrbek, Adam David, Pohan Jindřich

Tento týden čekal na miličínské fotbalisty silný soupeř - fotbalový klub Popovic. Utkání bylo od začátku vyrovnané, v první půli s převahou popovických hráčů. První gól však vstřelili hráči Miličína, ale čekalo se na něj dlouho. V 40. minutě ve vápně motal obráncům hlavu Petr Žbánků, nakonec vystřelil a brankář s obtížemi střelu vyrazil před sebe na malé vápno, odkud míč do brány vrátil Vrtiška - 1:0. V zápětí však bylo srovnáno, po rozehrání propadla do brány střela popovických z 30 metrů. Poločas skončil vyrovnaným stavem 1:1.

Po přestávce padalo o poznání více branek. První, kdo přesně zakončil byl popovický útočník, který umístil za Červenkova záda centr ze strany - 1:2. Za nedlouho však bylo opět srovnáno, Žbánek si narazil se Sochůrkem a ve vápně zakončil přesně - 2:2. V šedesáté minutě se však opět měnil stav, stejná situace jako při druhé brance popovických znamenala náskok 2:3. Ani tento náskok popovických však netrval dlouho, dokázal ho smazat důrazný Sochůrek, který využil toho, že brankář neměl balon plně pod kontrolou a vyrovnal na 3:3. Tento stav se neměnil až do 80. minuty, to však opět skórovali popovičtí, kteří využili závaru před naší bránou - 3:4. Miličínští hráči pak hru otevřeli snažíce se opět o vyrovnání, ale udeřili opět popovičtí ze stejné situace z jaké vstřelili 4. branku - 3:5. V poslední minutě pak pouze miličínský Mládek dokázal z penalty snížit na konečných 4:5.