Poslední zápas ve skupině - prohra s Přestavlky 0:3

Miličín - Přestavlky 3:0 (2:0)

Sestava Miličína: Feistinger - Slabý, Homola (65' Vinduška), Karda - Pečenka, Sochůrek, Červenka, Trefil (45' Rákosník) - Prachař (45' Dohnal), Žbánek (80' Pohan Jindřich), Vrtiška (45' Daněk).

K poslednímu utkání ve skupině Votického zimního turnaje nastoupili naši hráči proti týmu Přestavlk. Tento tým s námi hraje stejnou soutěž a je v její tabulce první.

Začátek utkání byl vyrovnaný, ale více šancí měli Přestavlky, ty však hned ze začátku spálili 3 tutové šance a vyhořeli na novém brankáři Feistingerovi. Poté se hra vyrovnala, ale Přestavlky se přeci jen dostali do vedení. V 30. minutě využil zaváhání naší obrany hostující útočník, obral našeho obránce o míč a přihrál na malé vápno odkud jiný přestavlcký hráč otevřel skóre zápasu - 0:1. Utkání se pak ještě více vyrovnalo a do šancí se pomalu dostávali i miličínští hráči. Nejprve velmi dobře vystřelil z dálky Sochůrek, jeho střelu brankář Přestavlk s obtížemi vyrazil, další šanci si připravil Žbánek. Ke konci poločasu jsme měli velkou šanci na vyrovnání. Sochůrek se prodral mezi obránci a postupoval na bránu, na velkém vápně však míč přebral Žbánek a byl odpískán ofsajd. Potvrdilo se poté pravidlo "nedáš dostaneš", po této nevyužité šanci totiž z protiútoku udeřili Přestavlky, jejichž útočník zakončil přesně přímočarou akci střelou ve vápně - 0:2. Poločas tak skončil stavem 0:2.

Druhý poločas došlo k několika změnám, avšak obraz hry se moc nezměnil. Snažili jsme se ještě s utkáním něco udělat, ale v době největšího tlaku miličínských hráčů udeřili opět Přestavlky - v 60. minutě - 3:0. Šance Dohnala, Daňka i Žbánka zůstali nevyužité a tak z druhého poločasu stojí za zmínku hlavně zákrok Feistingera, který zneškodnil samostatný únik hostujícího hráče a završil tím svůj dobrý výkon. I druhé měření sil těchto týmů tak skončilo vítězstvím Přestavlk, tentokrát 3:0.

Příští týden na programu není žádné utkání, ale za čtrnáct dní naši hráči sehrají úplně poslední utkání v turnaji - utkání o umístění.