Miličín si proti Zaječicím připsal 2. vítězství na turnaji (4:2)

Miličín - Zaječice 4:2 (0:0)

Sestava Miličína: Bánský - Dvořák, Pečenka, Nováček - Trefil, Slabý, Sochůrek, Holánek - Žbánek, Daňek, Prachař. Střídali: Karda, Adam, Hrbek.

K třetímu zápasu nastoupili hráči Miličína proti týmu, který s nimi rovněž hraje stejnou soutěž, Zaječicím. První letošní zápas mezi těmito tými skončil v Zaječicích nerozhodně 1:1.

V první půli se hrál velmi vyrovnaný fotbal, chvílemi jsme měli převahu, ale mnoho šancí k vidění nebylo. Poločas skončil 0:0.

Od začátku druhé půle se však začali objevovat šance na obou stranách. Tu první, v 50. minutě hned vyuzili naši hráči. Po faulu na Daňka ve vápně proměnil s přehledem nařízenou penaltu Žbánek - 1:0. O chvíli později bylo ještě veseleji, ve vápně se dobře zorientoval Prachař a propálil vše, co mu stálo v cestě - 2:0. Třetí naši branku přidal znovu Žbánek, když využil přesnou přihrávku a při postupu sám na branku Zaječic nedal hostujícímu brankáři šanci - 3:0. Hosté však také vstřelili branku, po jednom z rohových kopů zůstal jejich útočník sám na malém vápně a hlavičkou překonal Bánského - 3:1. Miličínští však žádnou velkou dramatizaci utkání nedopustili, naopak přidali další branku, kdo jiný, než náš "bomber" Petr Žbánek ve vápně prostřelil brankáře zaječic a završil tak svůj hattrick - 4:1. Hosté pak již dokázali jen po naší chybě v obraně snížit na 4:2, když hostující útočník zachytil "malou domu" a tváří v tvář překonal našeho brankáře. Utkání tak skončilo naším vítězstvím 4:2.

Příští zápas sehrajeme 27.2.2010 proti týmu Popovic, který v minulém zápase vyhrál 11:0.