SK Pyšely - Miličín A 5:1 (2:0)

28.08.2010 17:00

SK Pyšely - Miličín A 5:1 (2:0)

 

Sestava Miličína:

                           Bánský

                   Slabý (C)     Vaněk

Červenka (65' Karda)                     Pohan (35' Vosecký R.)

                           Pečenka 

Dostál                                            Trefil (45' Vobrátil)

                            Mládek (G 55')

            Vrtiška                        Žbánek

 

Našemu A týmu se druhý zápas letošní sezóny nevydařil. Na hřišti týmu, který ještě loňskou sezónu působil v I.A třídě (o 3 soutěže výš), jsme po většinu zápasu tahali za kratší konec. V prvním poločase byla vidět převaha a hlavně chuť domácího týmu, kterou dokázali 2x gólově zužitkovat, nejdříve v 12. minutě po závaru před naší bránou domácí hráč z bezprostřední blízkosti propálil Bánského - 0:1. V 22. minutě bylo ještě hůř, když domácí záložník dalekonosnou střelu umístil přesně do naší brány - 2:0. Z naší strany byl v šanci Žbánek, který po rohu minul jen těsně hlavou domácí bránu. V dobré pozici byl také Trefil, který však z dobré pozice mířil mimo. Pěknou střelou se prezentoval Dostál, avšak žádná z našich "pološancí" gólem neskončila. Naopak domácí mohli ještě několikrát svůj náskok navýšit, ale Bánský vytáhl, i přes inkasované branky, několik velmi pěkných zákroků a dlouho tak držel naše šance.

Do druhého poločasu jsme nastoupili o mnoho aktivněji, prvních 20 minut jsme měli herní převahu, ale časté šance jsme nedokázali využít. Oživení našeho útoku přineslo zařazení 3. útočníka Vobrátila. V dobrých šancí byli Žbánek s Vobrátilem, kteří však po rozích hlavou přestřelili domácí branku. Nakonec náš tlak přeci jen vyústil v branku, když v 55. minutě přesně nacentroval Žbánek a Mládek hlavou prostřelil domácího brankáře - 2:1. Poté domácí trošku znervózněli a měli jsme i šance na vyrovnání. Po dalším rohu se míč odrazil na velké vápno k Vrtiškovi, který však také přestřelil. Časté standartní situace v rozmezí od 55. do 65. minuty se nám také nepodařilo využít a tak přišel trest. Při jednom z protiútoků domácí záložník prošel naší obranou a tvrdou střelou k tyči utnul naše snažení - 1:3. Naši hráči pak více otevřeli obranu a toho domácí do konce zápasu ještě 2x využili, v 72. - 4:1 a 85. minutě - 5:1. Naopak my jsme si koncem zápasu už žádné šance nevytvořili a několikrát nás ještě musel zachránil pěknými zákroky Bánský.

Utkání tak pro nás skončilo vysokou prohrou 5:1.

V příštím "pouťovém" kole přijede na naše hřiště tým SK Přestavlky, který zatím oba zápasy letošní sezóny vyhrál.

Zpět