Příprava: Miličín A - Miličín B 8:1 (5:1)

10.08.2013 17:00

Branky: 3x Žbánek, 2x Vrtiška, Typta, Vobrátil, Slabý - Dohnal J.

Přípravný zápas před novou sezónou obstaral zápas A týmu proti B týmu. Nově složené týmy vedli do zápasu noví trenéři a převaha A týmu byla v úvodu zápasu znatelná. Po brankách Slabého a Žbánka však B tým snížil díky krásné brance Dohnala a chvíli sahal dokonce po vyrovnání. Do poločasu však A tým zvýšil svůj náskok dvěma brankami Vrtišky a druhou brankou Žbánka.

V druhém poločase se hrál zprvu vyrovnaný fotbal, A tým se nedostával do tolika šancí jako v prvním poločase. V 70. minutě se však kopala penalta, kterou s přehledem proměnil brankář A týmu Vobrátil a chvíli na to ještě dokonal svůj hattrick Žbánek. V posledních minutách přidal poslední branku utkání Typta, který přehlavičkoval brankáře B týmu.