Přestavlky SO - Miličín B 6:2 (3:1)

25.09.2010 13:30

Náš B tým nedokázal urvat body ani na hřišti v Přestavlkách, přesto, že jsme už v úvodu zápasu vedli po brance Slavaty - 0:1. V 10. minutě totiž tentýž hráč dostal červenou kartu za nesportovní chování od rozhodčího Nováka, který odpískal více než spornou penaltu - 1:1. Domácí poté do poločasu ještě 2x potrestali chyby v naší obraně a tak v poločase byl stav utkání 3:1.

V úvodu druhé půle jsme měli více ze hry, našeho soupeře jsme zatlačili a plynula z toho i kontaktní branka, když po faulu ve vápně na Koláře sám faulovaný s přehledem proměnil penaltu - 3:2. Poté jsme měli několik šancí na srovnání stavu, avšak nepodařilo se nám je využít, v největší šanci byl Hevera. Potvrdilo se pravidlo ''nedáš-dostaneš'' a toho domácí využili hned několikrát. Celkem 3x nás ještě ve druhém poločase potrestali a debaklu 2:6 nezabránil ani ''áčkový brankář'' Bánský, který však ještě dobré 4 šance zneškodnil.