Přestavlky - Miličín 4:1

10.04.2010 20:39

Přestavlky - Miličín B 4:1

K prvnímu jarnímu zápasu zajíždělo naše béčko na půdu Přestavlk u Sedlce-Prčice. Sestava byla poněkud oslabená, jelikož ve stejném čase bojovalo naše áčko o body v Ostředku. V posledním vzájemném zápase naše béčko svého soupeře zničilo pěti brankami, dnes se však podobný koncert nekonal. Po většinu zápasu byli lepší domácí a zúročili to také čtyřmi brankami. Za náš tým vstřelil jediný čestný gól nováček v sestavě - Michal Hevera, který z velké vzdálenosti překvapil domácího brankáře a alespoň trochu tak zmírnil prohru našeho týmu. Za zmínku určitě stojí výkon zaskakujícího brankáře "Baggia", který chytil 2 nařízené penalty a podařilo se mu zlikvidovat 5 samostatných nájezdů přestavlckých útočníků! :-)

Příští týden přijedou prověřit náš B tým hráči z Ratměřic, takže naši hráči jistě budou chtít zapomenout na tento nevydařený vstup do jarní části sezony.

 

Zpět