Přestavlky - Miličín 2:6 (1:3)

14.03.2015 16:00

Sestava Miličína: Bánský - Slabý, Karda, Volalík, Hevera - Dostál (75' Teplo), Trefil, Vrtiška - Žbánek, Prachař, Typta

K druhému přípravnému zápasu jsme jeli na hřiště do Přestavlk, kde jsme hráli proti našemu soupeři ze soutěže. Od úvodu zápasu jsme měli více ze hry. Několik jasných příležitostí jsme však nevyužili - úniky Typty, Žbánka ani penalta, kterou zahrával Prachař brankou neskončili. V 30. minutě se však prosadil Žbánek a chvíli na to zvýšil Prachař. Domácí však chvíli na to snížili na 2:1. 

Do druhého poločasu jsme vstoupili lépe a brzy navýšili svůj náskok. Nejdříve se prosadil i náš třetí útočník Typta, po kterém dvěma trefama dokonal svůj hat-trick Žbánek. Domácím se podařilo z trestného kopu z 25 metrů střelou k tyči snížit na 2:5, avšak před koncem pojistil naše vítězství Prachař.

Příští týden náš tým prověří o poznání silnější soupeř - Borotín - který suverénně vede III. třídu okresu Tábor. Hrát se bude letos poprvé v Miličíně (v sobotu 21. 3. od 14:00)

Zpět