Pohan M (70' Daněk)    Vrtiška

Mládek

Žbánek (85' Dvořák)    Trefil

Holánek (80' Slavata)

Náš A tým čekal tento víkend opět soupeř z čela tabulky, na hřišti 4. týmu v Přestavlkách nás čekal těžký zápas. Na špatném terénu se nehrál moc pohledný fotbal, o to více však bojovný. Zápas nepřinesl mnoho vyložených šancí a většina zápasu se odehrávala ve středu hřiště. V 30. minutě jsme však skórovali. Po několika nepřesných zakončení našich hráčů byl za hranicí vápna faulován Žbánek a trestný kop zahrával Mládek. Ten se střelou k tyči nemýlil a poslal náš tým do vedení - 0:1.

V druhém poločasu nebylo k vidění o mnoho více šancí, přesto, že domácí hru více otevřeli. V 65. minutě prošel obranou domácích Holánek, ale nepodařilo se mu přesně zakončit. O chvíli později dal gól Daněk, ten však nebyl uznán pro ofsajd. Hosté zahrozili dvakrát v úplném závěru utkání, když jednou střelu z vápna vytěsnil Bánský a v poslední minutě náš brankář zlikvidoval i nebezpečný trestný kop.

Z Přestavlk si tak naše mužstvo odvezlo 3 body za upracované a těsné vítězství 0:1.