Poslední výsledky sezony 2009/2010

01.08.2010 12:59

 

POSLEDNÍ VÝSLEDKY LETOŠNÍ SEZÓNY

sestup A týmu do IV. třídy

* Konečné tabulky, soupis postupujících a sestupujících mužstev z okresu Benešov naleznete zde.

* Bohůžel se náš A tým v posledním kole nečekaně opět dostal do boje o záchranu. Museli jsme vybojovat alespoň bod, což se nám však v zápase s lídrem tabulky přeze všechnu snahu nepodařilo. Prohráli jsme 1:3 (1:1) a to v závislosti na ostatních výsledcích kola (Chocerady B - Lešany 1:0; Nespeky B - Drachkov 6:1) znamená, že se s konečným umístěním na 12. místě tabulky v III. třídě nezachráníme a sestupujeme do IV. třídy. Sestupovalo celkem 5 mužstev (3 z III. A třídy a 2 z III. B třídy) a právě náš tým se v posledním kole dostal na poslední 5. sestupovou pozici.

* Společně s námi sestupuje z III. A třídy také Drachkov a Lešany a z III. B třídy Nesperská Lhota a Libež.

* B tým nakonec stále zústává, i v nadcházející sezoně tak budou v Miličíně 2 mužstva můžů - Miličín A a Miličín B, která obě budou působit ve IV. třídě, ale v různých oddílech této soutěže.

* V příští sezóně tedy budou v Miličíně působit opět tři mužstva: Muži Miličín A působící ve IV. třídě, Miličín B také ve IV. třídě a Starší žáci Miličín hrající Okresní soutěž.

Zpět