Pohár OFS - 3. kolo: Miličín - Sedlec-Prčice B 0:0, 1:3 po penaltách

17.09.2014 17:30

Miličín - Sedlec-Prčice B 0:0, 1:3 po penaltách

 
Sestava MiličínaBánský - Slavata, Pohan, Volalík, Karda V. (55' Karda L.) - Vrtiška, Trefil, Dostál - Hevera (65' Slabý), Typta, Rákosník (70' Vinduška).
 
Po Ratměřicích nás v poháru OFS čekal opět soupeř z vyšší soutěže, tentokrát Sedlec-Prčice B. S týmem plným mladých a běhavých hráčů jsme odehráli velmi vyrovnané utkání. Po devadesáti minutách byl stav nerozhodný 0:0 a tak o vítězi utkání a postupujícím do dalšího kola soutěže musel rozhodnout penaltový rozstřel.
 
Zatímco naši hráči ztroskotali na brankáři hostů, který dokázal chytit hned 3 z našich penalt, u hostů tomu bylo naopak. 3 hráči Sedlece proměnili penaltu a tak už po 4 sériích kopů bylo rozhodnuto o postupujícím, kterým se stal tým ze Sedlece-Prčice. Jediným hráčem našeho týmu, který proměnil pokutový kop v rozstřelu byl Honza Volalík
Zpět