Podzimní část sezóny = 10. místo; 16 bodů

23.11.2018 14:09

Náš tým obsadil po podzimní části sezóny 10. místo se 16 body a bilancí 5 výher, 1 remíza a 7 proher

Do podzimní části sezóny vstoupil náš tým dobře. Po těsné prohře v prvním kole s Teplýšovicemi (1:2) posbíral tři výhry v řadě (1:2 nad Mysličí, 3:0 nad Odstředkem a 2:7 v Choceradech). Následovaly výkony jako na houpačce, kdy náš tým na domácím hřišti výrazně propadl se Soběhrdama (0:5), ale následně porazil silný tým Pyšel (3:1). O týden později prohrál náš tým v Jírovicích (4:1) a týden poté porazil přesvědčivě Úročnici (3:0). Bohužel ve zbývajících pěti zápasech si připsal náš tým pouze jeden bod za remízu s do té doby posledními Popovicemi (1:1). Zlomovým se ukázal zápas v Bystřici, kde naši hráči drželi v prvním poločas krok s favoritem soutěže, ale odvezli si vysokou porážku 0:6. Ve zbylých zápasech již naši hráči nedokázali najít chuť, střelecké štěstí ani sebevědomí z úvodu sezóny a prohráli na domácím hřišti s Krhanicemi (0:3) i Voticemi (0:3). V posledním kole podzimní části sezóny podlehli rovněž poslednímu Poříčí nad Sázavou B (1:4).

Po slibném úvodu sezóny tak náš tým zakotvil po podzimu až na 10. místě tabulky se 16 body.

Zpět