Pecerady - Miličín 1:3 (0:0)

23.04.2011 17:00

Pecerady - Miličín 1:3 (0:0)

Sestava MiličínaBánský - Slabý, Vobrátil (35' Mládek), Karda, Červenka - Vrtiška (55' Dostál), Pečenka, Trefil - Daněk, Žbánek (65' Holánek), Vylít

Náš A tým zajížděl tento týden na hřiště Pecerad. Přesto, že se nachází na opačném konci tabulky, nebyl to jednoznačný zápas. V první půli jsme zahazovali jednu šanci za druhou a domácí tak stále drželi šanci na zisk bodů. V druhé půli jsme se již však prosadili. v 60. minutě obešel Vylít obránce a přesnou střelou k tyči zařídil vedení našeho týmu - 0:1. V 70. minutě se prosadil střídající Holánek, který při úniku předvedl klid v koncovce a nedal domácímu brankáři šanci. 10 minut před koncem zápasu vstřelil branku Daněk, který nasměroval míč do brány po přesné přihrávce Holánka.

Náš A tým si tedy odvezl 3 body z Pecerad a v příštím utkání bude měřit síly s týmem Křečovic.

 

Zpět