Olbramovice - Miličín 4:0

25.04.2010 09:30

Olbramovice - Miličín 4:0

Ani na třetí pokus se žákům Miličína nepodařilo urvat body. Na hřišti Olbramovic prohráli 4:0, když po většinu zápasu byli domácí lepším týmem.

Zuzka Trefilová: Na začátku utkání byly síly na obou stranách velice vyrovnané. Miličín měl během zápasu pár vyložneých šancí, ale bohužel ani jednu se jim nepodařilo proměnit. Olbramovice začaly tlačit až se jim z brejku podařilo vstřelit branku. Pak přišly dva hodně nešťastné góly a bylo po nadějích. Fotbalisté z Olbramovic si tvořili další šance

Fotbalisté z Olbramovic si tvořili další šance a po jedné akci se dostali do slibné pozice, ale naštěstí pro Miličín se útočník z Olbra nacházel v ofsajdové pozici. Po té přišlo na řadě střídání brankářu na straně Olbramovic. Ke konci jsme dostali čtvrtou branku a zápas tedy skončil 4:0 pro Olbramovice.