Ohlédnutí za sezónou 2011/2012 z pohledu A mužstva

25.07.2012 13:58

Ohlédnutí za sezónou 2011/2012 z pohledu A mužstva

Sezónu zahájili pod vedením trenéra Jardy Dvořáka hráči A týmu dobře. Motivací pro ně byl postup zpět do III. třídy a touha se v této soutěži udržet a stabilizovat mužstvo. V úvodu sezóny se týmu tento plán také dařil, když po 5ti kolech mu patřila dokonce 2. příčka tabulky za bezchybnými Přestavlky. Poté však přišla série nepříliš povedených zápasů a na konci podzimu patřila našemu týmu „až“ 11. příčka.

Do jarní části sezóny došlo v týmu k mnohým změnám. Trenérský post převzal Rosťa Hradil, došlo k hráčským změnám v týmu, byl zvolen nový kapitán a nový herní systém, který měl pomoci k udržení se v soutěži. Po úvodním důležitém vyhraném zápasu v Zaječicích, však přišla šňůra prohraných zápasů, ve kterých jsme sice většinou měli herní převahu, ale většinou jsme se o své vedení nechali připravit a prohrávali o gól, či remizovali. Klíčovým utkáním jara byl zápas v Choceradech, kde jsme s tamním soupeřem a sousedem v tabulce prohráli po špatném výkonu 1:0 a tento výsledek nás v konečných součtech stál setrvání v soutěži. V druhém důležitém zápase jsme si nechali utéct dvoubrankové vedení v Úročnici, které, jak se ukázalo později, by nám zajistilo záchranu, protože právě Úročnice setrvává v soutěži na úkor nás, když získala o 2 body více. V konci sezóny jsme se zvedli a povedenými zápasy proti Pyšelům, Mysliči a Krhanicím živili svou šanci na nesestoupení. V posledním kole bylo stále o co hrát a i když jsme dokázali zvítězit, tak jelikož zvítězila i Úročnice, sestupujeme do IV. třídy.