Neveklov B - Miličín 0:4 (0:1)

21.10.2012 15:30

Branky Miličína: Trefil F., Trefil K., Dostál, Horvát

V mrazivém počasí jsme odehráli předposlední venkovní utkání tohoto kalendářního roku v Neveklově. Domácí hráli v prvním poločase velmi aktivně a hra byla velmi vyrovnaná. V 30. minutě po pěkné akci nastřelil břevno domácí branky Mládek. Po něm byl ve velké šanci Holánek, ale ani jeho akce se neujala. Do konce poločasu jsme se však z vedení přece jen radovat mohli, když se prosadil důrazný F. Trefil střelou od tyče do brány - 0:1.

Druhý poločas začal náporem domácí tým, avšak na jeho tlak jsme odpověděli velmi rychle. Již v 55. minutě utekl domácí obraně K. Trefil, který obešel domácího brankáře a do prázdné brány pohodlně zakončil svou akci - 0:2. V 70. minutě utekl po levé straně Dostál, který svou akci zakončil nekompromisní střelou k tyči - 0:3. V poslední desetiminutovce jsme měli ještě několik šancí na zvýšení skóre. Ujala se však jediná, když se dorážkou prosadil Horvát - 0:4.