Miličín - Přestavlky 1:2 (1:1)

12.05.2012 17:00

 

Sestava Miličína: Feistinger – Homola M., Karda, Nováček, Slavata – Trefil, Pečenka, Dostál – Žbánek, Holánek (55‘ Vrtiška), Typta (80‘ Dohnal J.)

Utkání s prvním týmem tabulky jsme začali aktivně, měli jsme více ze hry a dokázali jsme si vypracovat i mnoho šancí. Do vedení jsme se dostali v 25. minutě, když se k trestnému kopu za hranicí vápna postavil Žbánek a přesnou střelou nedal šanci hostujícímu brankáři – 1:0. Hosté však dokázali z ojedinělé šance srovnat a do šaten se šlo za nerozhodného stavu.

Do druhého poločasu jsme opět vstoupili aktivně, naši snahu však zlomil druhý gól hostů, kteří šťastně protlačili míč do naší brány – 2:1. Od této chvíle nehrál náš tým to, co v průběhu prvního poločasu a nedokázal si vytvořit brankové šance na vyrovnání. V závěru utkání po rohovém kopu protáhl hostujícího brankáře Homola střelou z vápna. Vyrovnat se však našemu týmu nepodařilo a přišli jsme tak opět o cenné body.

Zpět