Miličín - Netvořice 1:6 (1:2)

22.10.2011 15:30

 

Sestava MiličínaVobrátil - Slabý, Vaněk, Karda, Slavata - Trefil (70' Nováček), Mládek, Dostál, Žbánek - Vylít (60' Vrtiška), Typta (80' Dohnal)

Po vyrovnaném utkání s prvními Přestavlky nás čekal další silný soupeř - Netvořice. Ty nám dělali od začátku utkání velké problémy a nedokázali jsme se po celý průběh zápasu pořádně dostat do tempa. Náš tým neodehrál dobré utkání, přesto, že na úvodní branku hostů z první minuty dokázal bleskurychle odpovědět hlavou Žbánek. Do konce poločasu se však hostům opět podařilo dostat do vedení. 

Po nepříliš záživném, ale bojovném úvodu druhé půle nám soupeř v poslední dvacetiminutovce zasadil 4 rány a rozhodl tak o svém vysokém vítězství. Netvořice nám 6ti brankami zasadili doposud největší porážku v této sezóně. Navíc se v závěru utkání nepříjemně zranil náš nejlepší střelec Roman Typta. Napravit svou reputaci se bude snažit náš tým příští týden na půdě Pyšel, které jsme v loňské sezóně nedokázali ve IV. třídě porazit ani jednou. 

 

Zpět