Homola (55' Sochůrek)

Vrtiška            Pečenka             Dostál (80' Holánek F.)

Typta        Dohnal (55' Horvát)

Branka Miličína: Mládek

Do utkání s Lešanama jsme nevstoupili nejlépe. V prvním poločase měli hosté převahu, kterou dokázali zužitkovat ve 30. minutě, když po křižném pasu do našeho vápna skóroval útočník Lešan - 0:1. Poté jsme hru vyrovnali, skóre do poločasu však nikoliv.

Ve druhém poločase jsme byli lepším týmem na hřišti. Svého soupeře jsme přitlačili a vytvořili si i brankové příležitosti. Největší šanci na vyrovnání měl Typta, který v 60. minutě dostal krásnou přihrávku za obranu od Pečenky. Tváří v tvář gólmanovi hostů však těsně minul. Naopak hosté hrozili z rychlých protiútoků a nakopávaných míčů na svého nejlepšího střelce Moulíka. Ten potvrdil své kvality, když jeden z úniků gólově zakončil v 65. minutě - 0:2. Brzy jsme se však dokázali vrátit do zápasu, když v 75. minutě krásnou střelou do šibenice snížil Mládek z trestného kopu za hranicí vápna - 1:2. Hosté se poté nechovali příliš sportovně, veškeré souboje přihrávali, "tahali" čas a v osobních soubojích hráli někdy až příliš zákeřně. Jejich hra nám dělala velké problémy a i přes závěrečný tlak, jsme bohůžel nedokázali vyrovnat. Lešany tak odskočili na špici tabulky a ztrácíme na ně 3 body již po 3. utkání sezóny.