Miličín - Krhanice 2:1 (2:1)

16.06.2012 17:00

POSLEDNÍ ZÁPASY SEZÓNY 2011/2012

V sobotu 16. 6. mohli diváci na našem hřišti shlédnout představení všech miličínských fotbalistů.

V přátelských předzápasech nejdříve naši starší žáci porazili Amforu 5:3, starší přípravka se poté ukázala ve vzájemném utkání mezi zápasy B a A týmu.

B tým: Miličín B – Jankov B 2:0

B tým poslední mistrovský zápas zvládl na jedničku a přehrál rezervu Jankova 2:0, když se trefili Dvořák a Řehoř.

B tým se tak udržel ve středu tabulky a především svými výkony v jarní části sezony těšil své fanoušky dobrými výsledky.

A tým: Miličín – Krhanice 2:1 (2:1)

Sestava MiličínaFeistinger – Mládek, Nováček, Slavata (C), Karda – Vrtiška, Pečenka, Dostál – Holánek, Typta, Žbánek.

Střídali: Vaněk, Homola J.

Branky Miličína: 2× Žbánek

Svůj poslední zápas v sezóně a zároveň bohužel i v III. třídě sehrál i náš A tým. Ten nastoupil proti Krhanicím a pro udržení alespoň teoretické naděje na záchranu musel bezpodmínečně vyhrát. To se mu díky dvěma brankám nejlepšího střelce Petra Žbánka a dobrému výkonu celého týmu podařilo. Krhanice jsme přetlačili v poměru 2:1, avšak ani tento výsledek nám nepomohl k záchraně, protože v souběžně hraném utkání porazila Úročnice Nespeky 4:0 a zajistila si tak záchranu.