Miličín - Křečovice 4:1 (1:1)

30.04.2011 17:00

Miličín - Křečovice 4:1 (1:1)

Sestava Miličína: Bánský - Slabý, Trefil, Karda, Pohan - Vrtiška, Pečenka, Rákosník - Vylít, Holánek (45' Feistinger - 80' Homola), Daněk

Na naše hřiště přijel tento týden soupeř z Křečovic. Od začátku utkání měl náš tým výraznou herní převahu, kterou však nedokázal v prvním poločase plně využít. Již v 1. minutě utkání jsme se však radovali. Po faulu na Holánka zahrával přímý kop Slabý a střelou k tyči nedal hostujícímu brankáři šanci - 1:0. Zbytek poločasu se odehrával v naší režii, avšak mnoho šancí se nám nepodařilo využít. V 15. minutě se postavil k trestnému kopu za hranicí vápna opět Slabý a trefil tyč. V 30. minutě z totožné pozice rychle po faulu vystřelil Daněk a krásnou dalekonosnou střelou trefil opět tyč hostující brány. Protože se nám nedařilo využít šance, přišel trest. V poslední minutě poločasu a při jedné z mála šancí hostů byl na dalekonosnou střelu hostujícího záložníka Bánský krátký - 1:1.

V druhé polovině jsme měli opět více ze hry a také jsme dokázali některé šance proměnit. Pomohl nám v tom šťastný gól z 55. minuty, když do vápna přihrával Vrtiška a míč si srazil do vlastní brány hostující obránce - 2:1. V 70. minutě se prosadil i nejlepší střelec týmu Vylít, který po souhře našich záložníků rychlou a přesnou střelou k tyči zvýšil naše vedení - 3:1. Hosté se pak několikrát v rychlých protiútocích dokázali dostat k naší bráně, avšak naši hráči odpověděli opět brankou. V 80. minutě prošel mezi několika hostujícími hráči Trefil a přesnou přihrávkou na Daňka podtrhl svůj výborný výkon v zápase. Daněk v koncovce nezklamal a tváří v tvář hostujícímu brankáři zvýšil na konečných 4:1

Naši hráči si tak připsali další potřebné body v boji o postup.

Zpět