Miličín - Dolní Kralovice 0:3 (0:3)

01.05.2010 09:30

Miličín - Dolní Kralovice 0:3 (0:3)

Tento týden čekal na naše žáky těžký zápas. Do Miličína totiž přijel první tým tabulky - Dolní Kralovice. Ti hned na začátku utkání využili svou šanci a brzy se ujali vedení. Hra se poté poněkud vyrovnala a i naši žáci měli šance na vstřelení branky. V 15. minutě se však zranil kapitán a nejlepší hráč našeho týmu Písařík, což bylo velkou komplikací na cestě za body. I bez něj se však miličínští žáci snažili a soupeři nedali nic zadarmo. Kralovice ke konci poločasu ještě přidali 2 góly střelami z dálky a poločas tak skončil 0:3. V druhé půli měli více ze hry naši hráči. Snažili se, bojovali a vytvořili si i několik šancí k vstřelení branky. Ten nakonec také vstřelili, ale z ofsajdu, a tak nemohl být uznán. Domácí nakonec i přes zlepšený výkon v druhé půli opět nezískali ani bod a o první jarní body se tak poperou opět příští týden.

Zpět