Miličín - Chotoviny 3:5 (1:1)

10.03.2012 16:00

 

Sestava Miličína: Feistinger - Mládek, Slavata, Karda, Trefil - Vrtiška, Homola J., Homola M., Dostál - Typta, Žbánek 

    StřídaliDohnal J., Horvát, Kubec, Vylít R., Holánek F.

Druhé přípravné utkání před sezonou sehrál náš opět ve Voticích na umělce proti Chotovinám, které hrajou 1. B třídu. Do utkání jsme vstoupili aktivněji a v úvodu zápasu jsme měli převahu, která vyústila ve vedoucí branku utkání, kterou vstřelil Typta, který zužitkoval přesný pas stopera Mládka. Hostům se však podařilo do poločasu srovnat a tak se šlo do kabin za nerozhodného stavu.

V druhé půli nastoupil náš tým v obměněné sestavě a na výkonu to bylo znát. Hosté drželi častěji míč na svých kopačkách a na naši bránu se valil jeden útok za druhým. Po několika individuálních chybách našeho týmu odskočili Chotoviny až na rozdíl čtyř branek. V 80. minutě byl stav utkání už 1:5. V úplném závěru se našemu týmu však po dvou rychlých akcích podařilo zmírnit stav utkání. V obou situacích se v koncovce prosadil Dostál, který pokaždé střelou k tyči nedal hostujícímu brankáři šanci a utkání tak skončilo naší prohrou 3:5.

Zpět