Miličín - Čerčany 5:0 (3:0)

13.10.2012 16:00

 

Sestava MiličínaFeistinger - Homola J., Nováček, Vaněk, Karda (C) - Vrtiška (75' Horvát), Pečenka, Sochůrek (80' Dohnal), F. Trefil - T. Holánek (45' F. Trefil), Typta (90' ČK)

Branky Miličína2× Typta, F. Trefil, Pečenka, Dohnal

Náš A tým čekal tento týden opět jeden z očekávaných soupeřů. Druhý tým tabulky - Čerčany. Ty však od začátku zápasu tahali za kratší konec a naši hráči je nepustili do žádných vyložených šancí. Díky dvěma brankám Typty a jedné trevě F. Trefila jsme již v prvním poločase vedli rozdílem tří branek. 

Ve druhém poločase navíc naše skóre navýšil nádhernou střelou do šibenice Pečenka. V posledních minutách zápasu ještě poslední ránu Čerčanům zasadil střídající Jan Dohnal, který zvyšoval již na 5:0. Jedinou kaňkou našeho výkonu byla strkanice Typty s obráncem Čerčan v poslední minutě, po níž byli oba hráči vyloučeni. Minimálně na jeden zápas jsme tak přišli o našeho nejlepšího střelce.

Zpět