Miličín - Bystřice 1:2 (1:1)

14.11.2011 14:00

Sestava Miličína: Vobrátil - Slabý, Nováček (30' Karda L.), Slavata, Daněk (60' Karda V.) - Vrtiška, Pečenka, Trefil, Dostál - Vylít, Žbánek

Branka Miličína: Vylít

V prvním poločase byli lepším týmem hosté z Bystřice, jejich tlav vyústil v úvodní branku zápasu v 30. minutě, kdy vyražený míč Vobrátilem vrátil do naší brány hostující záložník. Chvíli na to se nám však podařilo vyrovnat díky Vylítovi, který krásnou dalekonosnou střelou, která od břevna zapadla za záda hostujícího brankáře, srovnal skóre zápasu.

Do drůhého poločasu jsme vstoupili aktivněji, hráli jsme lépe a vytvořili jsme si ve velmi vyrovnaném utkání i nějaké šance. V 91. minutě však k překvapení všech pískl rozhodčí "vymyšlenou" penaltu, kterou se štěstím hosté proměnili a odvezli si z našeho hřiště všechny body.

Příští týden zajíždíme k poslednímu letošnímu zápasu na hřiště silného týmu Krhanic.