Miličín B - Olbramovice B 1:3 (1:2)

08.10.2011 13:00

 

Našemu B týmu se vstup do utkání proti favorizovaným Olbramovicím povedl. Vytvořili jsme si tlak a vyústila z toho i první branka utkání, kterou vstřelil v 15. minutě Vrtiška po přesném pasu Holánka - 1:0. I po vstřelené brance jsme měli více ze hry a míč drželi častěji na svých kopačkách. Své šance jsme však nedokázali proměňovat a tak přišel trest. V 35. minutě z nenápadné akce hosté srovnali, když střela ze strany prošla až do naší brány - 1:1. Ve 40. minutě odcentroval ze strany hostující obránce a míč si nešťastně srazil do vlastní brány Nováček - 1:2.

V druhé půli se náš tým snažil o vyrovnání. Často jsme byli v dobrých šancích, avšak v koncovce panovala nepřesnost. Po centru Volalíka byl v šanci Vrtiška, ale zamířil mimo. V 60. minutě jsme zahrávali standartní situaci z rohu velkého vápna, k míči se postavil Horvát a krásnou střelou trefil tyč hostující brány. V 70. minutě jsme se radovali z vyrovnání, když hostující obranou prošel pěkným sólem Dohnal a přihrál osamocenému Vrtiškovi před prázdnou bránu. Naše radovánky však zastavil praporek pomezního. Vyrovnání nám zkrátka nebylo přáno. Naopak hosté z ojedinělé šance navýšili své vedení, když střelu ze střední vzdálenosti vyrazil Feistinger tak, že poté stejně zapadla do naší brány - 1:3.

V příštím kole zajíždí náš B tým do Heřmaniček.

 

Zpět