Miličín B - Neustupov 1:3 (1:2)

02.05.2010 14:00

Miličín B - Neustupov 1:3 (1:2)

Miličínské béčko nastoupilo tento týden na svém hřišti proti týmu Neustupova. Na podzim jsme tento tým deklasovali na jeho hřišti 7:2 a tak sjme se i nyní chtěli pokusit o něco podobného. Utkání bylo po většinu zápasu velmi vyrovnané, ale lépe svých šancí dokázali využívat hosté. V naší sestavě byl opět problém na pozici brankáře a tak stejně, jako v utkání v Přestavlkách, do brány nastoupil Roman Tepla. V 10. minutě poprvé inkasoval, když hostující útočník přehodil našeho vyběhnuvšího gólmana - 0:1. Od této chvíle měli více ze hry naši hráči, kteří také brzo vyrovnali. V 15. minutě zakončil svůj únik Jindra Pohan a přehodil brankáře Neustupova - 1:1. Naši hráči pak však nevyužili některé své šance a tak opět udeřilo na druhé straně. Na konci poločasu byl v našem vápně faulovaný hostující hráč a rozhodčí nařídil penaltu. Tu náš zaskakující brankář vyrazil (chytil 3. penaltu za 2 zápasy, v kterých chytal), ale hostující hráč vyražený míč vrátil do brány - 1:2.

V druhém poločase se hrál bojovný fotbal. Domácí se snažili vyrovnat, ale žádné šance využít nedokázali. Navíc poměrně brzo, v 55. minutě, hosté zvýšili stav - hostující hráč přehodil našeho brankáře - 1:3. Domácí poté vrhli všechny síly do útoku, ale nedokázali využít žádnou šanci a tak naše je béčko stále bez jarních bodů.

Zpět