B tým: Budenín - Miličín B 3:0 (0:0)

31.10.2009 14:00

Sestava Miličína: Bánský - Dohnal, Vrba, Homola, Hrbek - Pohan Michal, Adam, Rákosník - Pohan Jindřich, Prachař, Kolář

K poslednímu letošnímu utkání zajížděl náš tým na hřiště silného Budenína. Přesto, že hráči Miličína přijeli v oslabené sestavě, první poločas se hrál velmi vyrovnaný fotbal, který ale branku nepřinesl. Dokonce jsme měli i více ze hry a více šancí. Žádnou jsme však nevyužili a tak poločas skončil bez branek.

Do druhého poločasu vstoupili aktivněji domácí a podařilo se jim hned v prvních 5-ti minutách poločasu vstřelit 2 branky. Nejdříve utekl domácí hráč naší obraně a překonal brankáře Bánského - 1:0. V zápětí domácí využili roh, na který si naskočil domácí hráč a nedal našemu brankáři šanci - 2:0. Poté se hosté snažili ještě s výsledkem něco udělat, ale branku se jim vstřelit nepodařilo. Naopak domácí udeřili z jednoho z brejků, který proměnili v 3. branku zápasu - 3:0. Zápas tak skončil výsledkem 3:0 a náš "B" tým tak zakončí podzim na hezkém 4. místě s 19-ti body.

Zpět