Miličín B - Maršovice B 2:4 (1:2)

02.10.2010 13:00

 

Miličín B - Maršovice B 2:4 (1:2)

Náš B tým hostil tento týden na svém hřišti Maršovice. Ve vyrovnaném utkání bylo k vidění mnoho šancí na obou stranách. Maršovice však své šance dokázali častěji proměňovat. Hned v úvodu jsme prohrávali 0:1. Na tuto branku hostů dokázal brzy zareagovat Šmejkal, který z trestného kopu srovnal na 1:1. Po této brance jsme dokonce měli více ze hry, ale neproměnili jsme několik šancí. Naopak hosté v koncovce byli nebezpečnější. Nejdříve nás podržel Bánský, ale v poslední minutě poločasu po centru ze strany umístil hostující útočník míč za našeho brankáře - 1:2.

Do druhé půle nastoupil náš tým velmi aktivně. Brzy jsme mohli vyrovnat, ale Kolář po pěkném trestném kopu Krále nedokázal míč dotlačit za brankovou čáru. Chvíli na to prošel obranou hostů Prachař, ale v koncovce jej vychytal brankář Maršovic. Po těchto neproměněných šancí přišel trest. Hosté z ojedinělé akce v druhé půli zvýšili střelou ve vápně na 1:3. Náš tým poté ještě více otevřel hru a z toho těžili opět hosté, kteří využili centr ze strany a zvýšili na 1:4. Chvíli na to jsme se přeci jen prosadili. Kapitán Král se na to již nemohl dívat, vzal si míč, prošel celou obranou hostí a v koncovce s přehledem proměnil šanci střelou k tyči - 2:4. Stavem 2:4 také skončilo celé utkání.

V příštím kole hraje náš B tým opět doma, tentokrát s týmem Václavice B.

Zpět