Miličín B - Drachkov 3:3 (2:1)

27.08.2011 14:00

Do Miličína přijel k úvodnímu zápasu sezóny našeho B týmu Drachkov, který v loňské sezóně hrál proti našemu "áčku". V úvodu utkání měli více ze hry domácí, v což vyústilo i brzké vedení 2:0, když se trefil Roman Typta a Jan Dohnal. Poté však hosté začali hru vyrovnávat a do poločasu dokázali snížit na 2:1.

V druhé půli byl k vidění opět bojovný fotbal, avšak více štěstí v ní měli hosté. Brzy dokázali srovnat a poté po standartní situaci se dokonce dostali do vedení. I přes mnoho šancí se našemu týmu dlouho nedařilo srovnat skóre. Napomohla tomu i neodpískaná penalta na Fandu Holánka, který byl ve vápně jasně faulován. Po té se dostavili na hřiště i emoce a několik potyček hráčů musel rozhánět rozhodčí. 10 minut před koncem však domácí srovnali, když po rohovém kopu hlavou umístil míč do brány Marek Čeněk - 3:3. Tímto stavem skončilo celé utkání.