Miličín "A" - Votice "C" 3:2 (2:2)

26.04.2011 15:00

Miličín "A" - Votice "C" 3:2 (2:2)

Branky Miličína: Žbánek, Holánek, Vylít

Náš A tým se poprvé během jarní přípravy sešel v hojnějším počtu a na jeho hře to hned bylo znát. Ve vyrovnaném utkání s velmi dobrým týmem Votic, který je na tom v paralelní skupině B bodově úplně stejně jako náš A tým, se střídalo mnoho šancí na obou stranách. První udeřili hosté, když se po naší chybě ve středu hřiště a následnému úniku hostujícího útočníka ujali vedení v 25. minutě. Pak jsme se však začali prosazovat i my. V první velké šanci bylVylít, který však trefil ve vápně pouze tyč. Následující šanci jsme však již proměnili, když na 1:1 srovnal Žbánek. Na konci poločasu jsme šli dokonce do vedení, když po centru Slabého prostřelil brankáře hostů Holánek - 2:1. Ještě před přestávkou se však podařilo hostům srovnat po akci ze strany - 2:2.

Do druhého poločasu nastoupil náš tým aktivněji a více jsme se dostávali do šancí. Po jedné z nich dokonce vstřelil branku Pečenka, ta však nebyla uznána, pro později signalizovaný ofsajd. Vítěznou branku se nám však vstřelit podařilo, když po pěkném centru Trefila se ve vápně prosadil Vylít - 3:2. Ve zbytku utkání jsme hosty do větších šancí připravili a před veledůležitým prvním jarním utkáním s Pyšely jsme si připsali výhru v přípravě.

Zpět