Miličín A - Sedlec-Prčice B 3:1 (1:1)

01.08.2010 17:00

 

Miličín - Sedlec-Prčice B 3:1 (1:1)

Sestava Miličína:

                             Feistinger (83' Bánský)

                    Vaněk        Dvořák (45' Trefil)

R. Vosecký (30' Hrbek)                                Pečenka

                                Mládek

Pohan                                                        Dostál (G 10')

                                Slabý (C) (G 65')

            Žbánek                            Vrtiška (G 80')

 

V neděli 1.8. nastoupil náš tým k prvnímu přípravnému utkání proti silnému soupeři z Sedlce-Prčice. Po náročném sobotním turnaji, který absolvovali všichni hráči našeho týmu nás čekal v velmi teplém počasí náročný zápas. Na začátku utkání jsme měli výraznou převahu, což vyplynulo v několik neproměněných šancí. V 10. minutě jsme však svou šanci proměnili. Žbánek vybojoval míč a přesně nacentroval na volného Dostála, který z malého vápna otevřel skóre zápasu - 1:0. To však bylo na delší dobu od našeho týmu vše. Postupem času se do hry stále více dostávali hráči Sedlce. První jejich šance dokázal Feistinger zneškodnit, i v 30. minutě, když na něj postupoval sám hostující útočník. V 40. minutě však hostující hráči vyrovnali. Využili naší nepřesnosti ve středu hřiště a následně po odmávaném, ale neodpískaném ofsajdu postupoval hostující útočník sám na našeho brankáře a střelou k tyči srovnal na 1:1. Tímto stavem také skončil první poločas.

Do druhého poločasu jsme opět aktivněji nastoupili my. Měli jsme několik šancí hned ze začátku poločasu, ale nepodařilo se je využít. Zahrozili také hosté, ale všechny jejich šance dokázala naše obrana včas zastavit. Nakonec jsme se přeci jen ujali vedení, v 65. minutě si ve středu hřiště nahráli Mládek se Slabým a druhý jmenovaný se ve vápně nemýlil a podél brankáře vstřelil gól na 2:1. I po tomto gólu jsme byli lepším týmem. Naše vedení mohl v 75. minutě navýšit bomber Petr Žbánek, ale v úniku nevyzrál na hostujícího brankáře. Pojistit výhru se našemu týmu podařilo chvíli na to. Po pěkné akci přesně nacentroval Dostál do vápna a osamocený Vrtiška hlavou zvýšil na 3:1. Tímto stavem skončil i celý zápas a naši fotbalisté tak dokázali uspět v prvním přípravném utkání před sezonou.

Zpět