Miličín A - Pyšely 1:2 (1:1)

02.04.2011 16:30

Miličín A - Pyšely 1:2 (1:1) 

Sestava:

                    Bánský

                    Slabý

Karda            Vobrátil            Červenka

Dostál            Pečenka           Vrtiška (70' Pohan M.)

Vylít (G 35')    Holánek            Žbánek (80' Trefil)

 

Náš A tým čekal tento víkend velmi důležitý zápas, ve hře o postup ze IV. třídy. V souboji s prvním týmem tabulky, Pyšely, které ještě neprohráli předvedl náš tým dobrý výkon. Po většinu zápasu jsme měli více ze hry my, avšak v konečném skóre se to neprojevilo. Po počátečném "oťukávání" jsme byli aktivnější a více jsme se tlačili k soupeřově brance. První poločas se však odehrával bez vyložených šancí. První velkou šanci jsme však hned proměnili, když ve 35. minutě z hranice vápna k tyči přesně zamířil Vylít a zvětšil tak šance našeho týmu na úspěch v tomto utkání - 1:0. Přesto, že i po této brance jsme měli více ze hry, hostům se podařilo do přestávky srovnat. V poslední minutě a akci poločasu se jim to podařilo po rychlé akci přes celé hřiště. Hostující záložník vypálil přes naše obránce a brankář Bánský míč pouze vyrazil před sebe, odkud jej dopravil do branky hostující útočník - 1:1. Do kabin se tak šlo o přestávce za nerozhodného stavu.

Do druhého poločasu jsme opět nastoupili aktivněji my, avšak celý poločas se odehrával v bojovném duchu bez větších šancí. Do velké šance jsme se dostali až ve dvacáté minutě, kdy po závaru před hostující brankou se nikomu z našich hráčů nepodařilo dotlačit míč do brány. O chvíli později nás v nadějné situaci zastavil nesmyslně zdvižený praporek pomezního, signalizující ofsajd. Když už se zdálo, že v pohledném a bojovném utkání se rozejdou dvě nejlepší mužstva soutěže s bodem, hosté udeřili. V poslední minutě utkání zahrávali rohový kop, který Bánský neudržel a hostující útočník jej dopravil do naší brány - 2:1. V závěrečné minutě se našemu týmu již nepodařilo s výsledkem nic udělat a tak, přesto, že jsme odehráli dobré utkání, hosté zvětšili svůj náskok na čele tabulky. 

Příští týden nás čeká utkání na hřišti silného týmu z Přestavlk.

Zpět