Lešany - Miličín 4:5 (1:2)

15.05.2011 17:00

Lešany - Miličín 4:5 (1:2)

Sestava MiličínaBánský - Slabý, Karda, Trefil, Pohan - Vrtiška (75' Dvořák), Pečenka, Žbánek (45' Červenka) - Vylít (60' Vobrátil), Holánek, Daněk

Miličínské áčko zajíždělo tento týden na hřiště týmu, který nás jako jediný (kromě Pyšel) na podzim připravil o body (remíza 2:2), nečekalo nás tedy lehké utkání. Důraz domácích a jejich neuspořádaná hra nám dělala na začátku utkání velké problémy. To bylo ještě umocněno brzkým inkasovaným gólem, když v 5. minutě po faulu u půlky hřiště následný centr domácího kapitána propadl Bánskému a zapadl do brány - 1:0. Dlouhou dobu se nám nedařilo vyrovnat, pálili jsme jednu šanci za druhou, 2 velké měl v 20. a 25. minutě Vylít, kterého však pokaždé vychytal domácí brankář. Ve 30. minutě tentýž hráč trefil hlavou břevno. V 35. minutě jsme se však již radovali z vyrovnání, když centr Žbánka si srazil domácí obránce do vlastní brány - 1:1. Od této chvíle jsme měli do konce poločasu více ze hry. V 40. minutě jsme se ujali vedení, když po rohu propadl míč za obranu domácích aVrtiška k tyči trefil branku domácích - 1:2

Druhý poločas se nám nepodařil podle přestav. Namísto zvýšení náskoku domácí dokázali v 60. minutě vyrovnat, když jejich záložník přesně trefil trestný kop za hranicí vápna - 2:2. Vedení nám mohl po chvíli vrátit Trefil, který prchal na domácí branku, ale trefil se těsně vedle pravé tyče. O chvíli později však tentýž hráč vybojoval míč u rohového praporku a nahrál do malého vápna přesně na Holánka, který z bezprostřendní blízkosti propálil domácího brnakáře - 2:3. V 75. minutě jsme navýšili vedení, když Slabý trefil z trestného kopu za vápnem šibenici domácí branky - 2:4. V tu chvíli se zdálo, že již zápas dovedeme do vítězného konce bezproblémů, avšak domácím se rychle podařilo zkorigovat stav, když nařízenou penaltu po faulu Vobrátila proměnil domácí kapitán a snížil na 3:4. Domácí v 85. minutě dokázali dokonce vyrovnat. Po centru ze strany se opět prosadil domácí kapitána z malého vápna hlavou srovnal stav utkání - 4:4. Přesto, že naši hráči byli vývojem utkání zaskočeni, nakonec jsme se přeci jen radovali ze 3 bodů. V poslední minutě utkání šli všichni naši hráči do domácího vápna a po autu Pohana se bojovností prosadil ve vápně kapitán Slabý 4:5.

V nedělní přestřelce jsme si po náročném utkání přeci jen odvezli z Lešan 3 body.

Zpět