Křečovice - Miličín A 1:5 (1:3)

25.09.2010 16:30

Křečovice - Miličín A 1:5 (1:3)

 

Sestava Miličína: 

                         Bánský

                         Slabý (C) (G 89' z pen.)

Karda                 Červenka              Pohan                          

Trefil (70' RákosníkMládek             Vrtiška (G 15', 25') 

Žbánek (G 35')     Dvořák (75' KolářVylít (G 65') (80' Feistinger)

 

Náš A tým nastoupil k dalšímu utkání na hřišti Křečovic. V sestavě nastoupilo, díky slabé docházce na sobotní zápasy, několik hráčů, kteří již měli v nohách jedno utkání za B tým (Bánský, Trefil, Rákosník, Karda, Feistinger, Kolář). Utkání odstartovalo za deštivého počasí naší herní převahou. Tu jsme však jako často nedokázali gólově zužitkovat. V 5. minutě postupoval sám na bránu domácích Žbánek, ale v koncovce nebyl přesný. Naopak domácí využili první svou šanci, když se do úniku dostal domácí útočník, který prostřelil Bánského - 1:0. O chvíli později bylo vyrovnáno. V 15. minutě po rohu Mládka míč propadl na hranici vápna a Vrtiška ho v pádu vrátil do brány - 1:1. O chvíli později bylo ještě lépe, když Žbánek ve vápně přesně nahrál a Vrtiška šťastně prostřelil brankáře k tyči - 1:2. Ve 20. minutě mohlo být ještě lépe, ale Mládkovi v poslední chvíli ve vápně uskočil míč a domácí obrana ho poté zastavila. Nakonec jsme však do poločasu přeci jen ještě zvíšili skóre. V 35. minutě byl nařízen trestný kop za hranicí vápna po protestech domácího obránce a Mládek centroval přesně na hlavu Žbánka, který se nemýlil a zvýšil na 1:3. V posledních chvílích poločasu ještě mohli domácí zkorigovat skóre, ale Bánský ve zmatcích před naší bránou podržel náš tým.

Do druhého poločasu jsme vstoupili pasivně a plynul z toho tlak domácích, kteří si však nedokázali vytvořit žádné větší šance. My jsme však také šance nevyužívali a tak se skóre dlouho neměnilo. Až Vylít v 65. minutě po sóle z půle prošel mezi obránci domácích, nakonec i obešel brankáře Křečovic a zvýšil na 1:4. V úplném konci utkání jsme ještě jednou vstřelili branku, když penaltu (po faulu na Žbánka) proměnil s Slabý - 1:5.

Branky Miličína: Vrtiška 2x, Žbánek, Vylít, Slabý (z pen.) 

Zpět