Drachkov - Miličín 1:3 (1:0)

13.11.2010 13:30

Branky Miličína: Dostál, 2x Vylít

Náš A tým čekal tento týden zápas s neoblíbeným soupeřem z Drachkova. Přesto, že se před utkáním Drachkov nacházel na posledním místě tabulky, utkání bylo velmi náročné. Dokonce to byli domácí, kteří šli již v 10. minutě do vedení, když se prosadil domácí kapitán ve vápně. Nepodařilo se nám využít několik gólových příležitostí a naopak domácí hrozili z rychlých protiútoků. Poločas tak skončil překvapivým vedením domácích 1:0.

Do druhého poločasu jsme nastoupili aktivně, ale domácí dělali vše pro to aby udrželi výsledek a odnesli si z utkání s druhým týmem tabulky nějaký bod. Ne vždy se chovali jako fotbalisti, časté souboje přihrávali, faulovali, polehávali, zakopávali míče a nakonec na nás pouštěli psa. Nakonec jsme se však prosadili. V 60. minutě se podařilo vyrovnat, když Dostál svůj úprk po straně zakončil s přehledem - 1:1. Zbytek poločasu se odehrával v duchu naší snahy utkání otočit, což se nám nakonec podařilo. V 80. minutě svůj nebojácný průnik obranou domácích zakončil krásnou střelou do horního rohu domácí branky Vylít - 1:2. Domácí se snažili vyrovnat, ale byli jsme to mi, kteří v konci utkání měli většinu času míč na svých kopačkách. Pojišťující branku navíc vstřelil znovu Vylít, který po příhře Slabého trefil přesně k tyči - 1:3. Tímto stavem skončilo i celé utkání.