Budenín - Miličín 1:3 (1:1)

20.11.2010 13:30

Budenín - Miličín 1:3 (1:1)

Sestava Miličína:

                    Bánský (B)

                    Slabý (C)

Karda            Vaněk        Červenka (75' Vosecký)

Dostál           Mládek       Pečenka

Trefil (65' Vrtiška - G 80')   Vylít (85' Dvořák)

                Holánek (G 15', 70')

Branky Miličína: 2x Holánek, Vrtiška

Tento týden čekal náš A tým těžký soupeř. Zajížděl na hřiště 3. týmu tabulky - FK Budenína. Utkání bylo pro náš tým velmi náročné, za chladného počasí a na hřišti, na kterém se lépe orientovali domácí nám dlouho trvalo, než jsme se dokázali herně prosadit. První branku jsme však přeci jen vstřelili my, když v 15. minutě u postraní čáry zabojoval Holánek a jeho střílenou přihrávku si na malém vápně srazil domácí záložník do vlastní branky - 0:1. Domácí však o chvíli později srovnali a ukázali svou zbraň - standartky. Po faulu za hranicí pokutového území si míč postavil domácí záložník a nechytatelnou střelou do horního rohu branky srovnal na 1:1. Zbytek poločasu se odehrával v bojovném duchu s menšímim šancemi na obou stranách, skóre se však neměnilo, ani když domácí útočník utíkal na Bánského sám - přestřelil.

Do druhého poločasu nastoupil náš tým aktivněji, ale dlouhou dobu se nemohl prosadit. Naopak domácí hrozili z rychlých protiútoků a několikrát nás musel podržet Bánský. Nakonec jsme se přeci jen prosadil, když v 70. minutě po pohledné kombinaci ve středu hřiště hráčů Mládek - Vrtiška - Vylít se míč odrazil k nehlídanému Holánkovi, který do prázdné branky vstřelil druhou branku - 1:2. Po této brance se obraz hry změnil, byli to domácí, kteří útočili a hnali se za vyrovnáním a naopak my jsme hrozili z brejků. Jeden z nich se nám podařilo proměnit, když Vrtiška zužitkoval přesnou přihrávku za obranu od Voseckého a zvýšil na 1:3. Chvíli na to mohl naše vítězství ještě pojistit Dostál, který po úprku ze strany jen těsně minul domácí branku.

Utkání tak skončilo našim vítězstvím 3:1 a podzim jsme zakončili na 2. místě tabulky.

Zpět