B tým: Soběhrdy B - Miličín B 2:1 (0:1)

10.04.2011 10:15

Soběhrdy B - Miličín B 2:1 (0:1)

Přesto, že se náš B tým nachází na posledním místě tabulky, tak na hřišti Soběhrd předvedl velmi dobrý výkon. V první půli měli naši hráči více ze hry a plynulo z toho také několik šancí. Hned v 5. minutě mohl otevřít skóre utkání Jindra Pohan, ten však po centru ze strany trefil ve vápně pouze domácího brankáře. V 10. minutě zahrozili domácí, když naší obraně utekl domácí útočník, proti kterému však dobře zasáhl brankář Feistinger. V 20. minutě se už naši hráči radovali, když odražený míč ve vápně domácích z první přesně trefil Rákosník a krásnou střelou k tyči otevřel skóre utkání - 0:1. Domácí se nedostávali příliš do šancí, především díky dobře fungující obraně našeho týmu, značnou posilou pro B tým byl i střední záložník Dvořák.

V druhém poločase se domácí více tlačili k naší brance, ale bez vyložených šancí. V 65. minutě navíc mohl zvýšit naše vedení Kolář, který na malém vápně netrefil centr Trefila. Po této akci však přišel trest, když domácí z ničeho nic udeřili střelou ze střední vzdálenosti, která přesně zapadla do naší brány - 1:1. Po zbytek utkání se hrál vyrovnaný zápas bez vyložených šancí, avšak přesto, že naši hráči nepouštěli domácí do větších šancí, v nastaveném čase opět udeřili. Po centru ze strany se ve vápně prosadil domácí útočník a zvýšil na 2:1 pro domácí. 

Náš B tým tak odjížděl ze Soběhrd s prázdnou, přesto, že za svůj výkon by si určitě nějaký ten bod zasloužil.

Zpět