14. kolo - B tým: Miličín B - Sedlec-Prčice B 0:2 (0:0)

05.04.2014 13:30

Miličín B – Sedlec-Prčice B 0:2 (0:2)

Sestava Miličína: Feistinger – Karda L., Homola, Hevera, Vaněk – Vrtiška (70‘ Bureš), Pečenka (80‘ Dvořák), Zoul (55‘ Kolář), Dostál – Pohan J. (60‘ Vinduška), Rákosník

Na úvod jarní části sezóny hostil náš B tým lídra tabulky Sedlec-Prčici. V prvním poločasu se hrál vyrovnaný fotbal, přičemž hosté měli více šancí. Všechny však dokázal zlikvidovat dobře chytající Feistinger.

Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivně, avšak do vedení šli hosté. Po jednom z trestných kopů propadl míč vápnem až na útočníka Sedlce, který pěknou střelou pod břevno z vysokého úhlu překonal Feistingera – 0:1. Domácí poté více otevřeli hru, ale udeřili opět hosté. Střela z velké dálky před brankářem Miličína nešťastně skočila a skončila za jeho zády – 0:2. V závěru utkání mohl snížit Kolář, který po otočce trefil břevno hostující brány.