B tým: Miličín B - Přestavlky 2:2 (2:0)

08.09.2012 14:00

Náš B tým čekal tento týden velmi těžký soupeř - Přestavlky - které každoročně hrají o horní příčky tabulky. V prvním poločase jsme však svého soupeře vůbec k ničemu nepustili. Naopak to byl náš tým, který hrál velmi aktivně, rychle a vytvářel si dobré šance. Vyústění v podobě první branky zápasu přišlo v 20. minutě, když trestný kop téměř od rohového praporku skvěle zakroutil do brány na vzdálenější tyč Radim Vylít - 1:0. Hosté byli jak opaření a naši hráči stále velmi aktivní. Do poločasu jsme navíc dokázali navýšit náskok, když svůj dobrý výkon v prvním poločase podtrhl brankou Marek Čeněk - 2:0.

Druhý poločas byl od toho prvního naprosto odlišný. Naši hráči se až zbytečně moc zatáhli a čekali na to, co Přestavlky vymyslí. Ti se postupem času dostávali stále více do hry. V 65. minutě navíc dokázali snížit - 1:2 - a o deset minut později již byl stav utkání vyrovnán - 2:2. Až po vyrovnávající brance se opět do šancí začali dostávat naši hráči. V největší byl Žbánek, který v 80. minutě postupoval sám na bránu a mohl našemu týmu vrátit vedení, brankář hostů ho však vychytal a tak skončilo utkání remízou 2:2.

Zpět