B tým: Miličín B - Neveklov B 2:1 (1:1)

16.04.2011 14:00

Miličín B - Neveklov B 2:1 (1:1)

V sobotu náš B tým bojoval první jarní body na svém hřišti proti celku ze středu tabulky - Neveklovu. Od prvních minut byla na našich hráčích vidět touha po zisku bodů a po první výhře v letošní sezóně. Navázali na dobrý výkon ze Soběhrd, kde jim body utekly až v závěru zápasu. Přes veškerou snahu však první šli do vedení hosté. V 30. minutě fauloval ve vápně V. Karda a nařízenou penaltu hostující hráč proměnil střelou k tyči - 0:1. Ani po této brance však snaha našich hráčů neopadla. V dobré šanci byl Prachař, jehož střela skončila těsně nad hostující brankou. V 40. minutě dokonce Michal Pohan nastřelil břevno. V poslední minutě poločasu se však naši hráči již radovali, když po pěkném centru hlavou srovnal Prachař - 1:1.

V druhém poločase se hrál vyrovnaný a bojovný fotbal se spoustou soubojů. Po jednom z nich neudržel v 70. minutě nervy na uzdě hostující záložník a obdržel druhou žlutou kartu v zápase a byl vyloučen. Hosté se však i v deseti mohli dostat do vedení, když po úniku hostujícího útočník zasáhl náš brankář Feistinger ve vápně nedovoleně a byla nařízena 2. penalta proti našemu mužstvu. Feistinger však svůj nedovolený zákrok odčinil a penaltu chytl. Nadále tak rostla naděje na první jarní body našeho B týmu, kterou ještě 80. minutě zvětšil Slavata, který vybojoval míč na hranici vápna, neohroženě jím prošel a přesnou střelou k tyči zařídil našemu týmu tři body z utkání - 2:1.

 

Zpět