B tým: Miličín B - Budenín 2:8 (1:4)

05.06.2010 14:00

Miličín B - Budenín 2:8 (1:4)

Tento týden se náš B tým utkal s silným týmem Budenína, který pravidelně okupuje přední příčky tabulky. Nejinak je tomu i letos a tak čekal náš tým těžký zápas. V prvním poločase se převaha hráčů Budenína projevila - dokázali čtyřikrát své šance využít a přesto, že hráči Miličína také měli mnoho šancí, jediná akce, která se ujala byla Jindry Pohana, který byl naším jediným střelcem v prvním poločase.

V druhém poločase hra vlivem rozhodnutého výsledku pomalu upadala. Miličín se tak častěji dostával k soupeřově bráně. Hráči Budenína však z rychlých brejků ještě navýšili skóre zápasu. Po faulu na Tomáše Holánka se podařilo našim hráčům alespoň trochu zmírnit vysokou porážku, když František Kolář z penalty překonal hostujícího gólmana - 8:2.

Zpět