12.05.2013 14:00

Jankov B - Miličín B   2 : 5   (Žbánek 2x, Daněk, Čeněk, Slabý)

Sestava: Vobrátil V. - Karda V., Dvořák J., Volalík J., Pohan M. - Vylít R., Trefil K., Slabý R., Prachař P. - Žbánek P., Daněk L.

Střídali: Čeněk M., Vinduška J., Hrbek M.

Utkání dvou mužstev z popředí tabulky, se proměnilo v jednoznačnou záležitost našeho mužstva. V nejlepším poločase dosavadní sezóny, jak po herní, tak i střelecké jsme se ujali vedení 4 : 0. O naše góly se postupně postarali Žbánek, Daněk, Čeněk a Slabý z pokutového kopu. V nastavení první půle domácí po standartní situaci snížili na 4 : 1. Kaňkou poločasu bylo zranění našeho kapitána Jardy Dvořáka. V druhém poločase jsme brzy přidali díky zabijákovi Žbánkovi uklidňující pátý gól a utkání  v klidu kontrolovali. Na úplném konci se ještě nechal zbytečně po dvou žlutých kartách vyloučit náš Martin Hrbek a domácí ještě stačili skorigovat krásně kopnutým trestným kopem na konečných 2 : 5. Teď už je na řadě dlouho očekávané derby s Meznem B a přímá bitva o první místo. Těšíme se na Vaši účast a potřebnou podporu.