6. kolo: Miličín - Jankov B

26.09.2020 16:30

Sestava Miličína: Feistinger - Slavata, Sobíšek, Poustecký D., Vrtiška - Trefil L., Poustecký M., Trefil K., Homola - Žbánek, Dostál. Střídali: Typta, Vaněk, Volalík, Daněk. 

Branky Miličína: 2× Typta, Poustecký M. 

Utkání s Jankovem se neslo v bojovném duchu. Do vedení šel náš tým na konci prvního poločasu, kdy Poustecký zpracoval těžký balón, prošel přes několik protihráčů a překonla gólmana hostů. 

V druhém poločasu nás nejdříve několikrát podržel svými zákroky Feistinger, následovně zvýšil naše vedení přesnou střelou Typta - 2:0. Hostům se podařilo po rychlé akci z levé strany snížit na 2:1. V závěru utkání však klid na kopačky našich hráčů vrátil Typta, který po úniku z poloviny hřiště překonal brankáře Jankova a zvýšil na konečných 3:1.  

Zpět