5. kolo: Načeradec - Miličín 0:1 (0:0)

21.09.2020 16:30

Sestava Miličína: Slavata - Vrtiška, Pečenka, Trefil L. (K), Poustecký D. - Dostál, Trefil K., Poustecký M., Homola - Holánek, Čeněk; střídali: Žbánek, Karda 

Branka: Trefil L. 

V 5. kole soutěže zajížděl náš tým na hřiště Načeradce, který dosud nezískal ani bod. Rozdíl v tabulce však na hřišti nebyl vidět. Našemu týmu se dlouho nedařilo vytvořit si gólovou šanci a většinou hrozil po trestných kopech. První bojovný poločas skončil bezbrankově. 

Do druhé půle vstoupil náš tým lépe a postupem času získával herní převahu. Vedení jsme se ujali v 65. minutě, kdy jedinou branku zápasu vstřelil Lukáš Trefil, který usměrnil za záda domácího gólmana přesný centr Homoly - 0:1. Ve zbytku utkání jsme mohli několikrát navýšit skóre. Domácí se také pokoušeli o vyrovnání, ale naše obrana a gólman Slavata si se snahou domácích hráčů poradili. 

Zápis z utkání

Zpět