5. - 8. kolo = 7 bodů

17.10.2017 13:07

Miličín - Čerčany 2:1 (0:1)

V utkání se silným týmem Čerčan dokázali naši hráči otočit nepříznivý vývoj zápasu, když se ve druhém poločase prosadili Petr Žbánek a Marek Čeněk.
 

Pyšely - Miličín 5:2 (0:0)

Tým neporažených Pyšel byl nad síly našeho týmu, který přijel v oslabené sestavě. V prvním poločase držel náš tým nadějný bezbrankový výsledek. V úvodu druhého poločasu však domácí třikrát v rychlém sledu udeřili a rozhodující náskok již udrželi. Náš tým zmírnil prohru brankami Petra Žbánka a Miroslava Vrtišky
 

Miličín - Votice B 7:2 (4:2)

Po nevydařeném zápase v Pyšelích si náš tým spravil chuť v derby s béčkem Votic. Přesto, že z první branky se radovali hosté, po většinu zápasu jsme byli lepším týmem. Hat-trickem se blískl Karel Trefil, další branky přidali Lukáš Trefil, Marek Čeněk (2×) a Martin Slavata
 

Miličín - Úročnice 3:3 (2:2)

Do utkání s Úročnicí náš tým vstoupil velmi špatně a brzy prohrával 0:2. Do poločasu se však našemu týmu podařilo dvěma brankama Lukáše Trefila vyrovnat na 2:2. V druhém poločase jsme byli lepším týmem, avšak vedení se ujali opět hosté. V závěru zápasu zajistil našemu týmu remízu opět Lukáš Trefil, který si připsal v utkání hat-trick. 
 
Zpět