4. kolo: Miličín B - Heřmaničky 4:3 (1:1)

14.09.2013 14:00

Branky Miličína: 2x Žbánek, Rákosník, Sochůrek

Tento týden se náš B tým utkal s Heřmaničkami, které jsou na chvostu tabulky. Do utkání lépe vstoupili hosté a v prvním poločase se ujali vedení, když krásnou střelou do horního rohu branky skóroval hostující záložník – 0:1. Náš tým se poté přidal a dokázal svého soupeře zatlačit. V závěru poločasu jsme díky brance Rákosníka vyrovnali na 1:1.

Do druhého poločasu vstoupilo lépe naše mužstvo. V 50. minutě zatáhl míč po lajně Rákosník a přesným centrem našel ve vápně osamoceného Petra Žbánka, který hlavou poslal náš tým do vedení – 2:1. V 60. minutě se po pěkné akci prosadil Sochůrek, který si „narazil“ s hostujícím obráncem a střelou pod víko nedal šanci brankáři Heřmaniček – 3:1. V zápětí však hosté dokázali snížit, když jejich útočník přesně zamířil z hranice velkého vápna a nedal Feistingerovi šanci – 3:2. Náš tým ale dokázal na tuto branku brzy zareagovat. Poté, co se nedohodla hostující obrana s brankářem, vzal míč Fanda Holánek a přesným centrem našel před prázdnou bránou „bombera“ Péťu Žbánka, který pohotově zakončil a navýšil vedení na 4:2. Heřmaničky pak znovu dokázali rychle snížit, když se po rychlé akci prosadil jejich záložník a lobem překonal Feistingera – 4:3. Naši hráči už však svého soupeře nepustili do žádného závěrečného náporu a připsali si 3 body do tabulky.

Zpět