3. kolo: Miličín - Velíš 4:2 (1:0)

10.09.2016 17:00

Sestava MiličínaBánský - Slavata, Vobrátil, Karda - Vaněk, Vrtiška (K), Dostál, Čeněk - Prachař, Daněk, Typta

Branky Miličína: 2× Čeněk, Daněk, Vaněk

K třetímu domácímu utkání v úvodu sezóny přijelo na naše hřiště mužstvo Velíše. V prvním poločase se nehrál příliš pohledný fotbal, přičemž naše hráče trápila řada nepřesností. Přesto jsme se dokázali dostat do vedení, když hostujícího gólmana ve 30. minutě na dvakrát překonal Daněk 1:0.

V druhém poločase se hostům podařilo brzy vyrovnat. Centr ze strany neudržel Bánský v náručí a hostující útočník poslal míč z malého vápna do brány - 1:1. Naštěstí se našemu týmu podařilo v zápětí opět dostat do vedení, když Čeněk střelou z dálky překvapil hostujícího gólmana - 2:1. Chvíli na to jsme vedli již o dvě branky, když po dlouhém nákopu z vlastní poloviny hřiště postupoval sám na branku hostů opět Čeněk, který překonal brankáře hostů podruhé v zápase - 3:1. V 70. minutě přidal čtvrtou branku našeho týmu Vaněk, který využil zmatku ve vápně hostů po rohovém kopu a zvýšil na 4:1. V závěru utkání ještě hosté skorigovali stav utkání na 4:2.

Zpět