3. kolo: Miličín - Postupice B 9:1 (7:1)

05.09.2020 17:00

Sestava Miličína: Slavata - Červenka (K), Sobíšek, Hevera, Poustecký D. - Homola, Trefil, Poustecký M., Vrtiška - Prachař, Typta

    Střídali: Holánek, Mládek, Vaněk

Branky Miličína: 2× Holánek, 2× Homola, 2× Vrtiška, Trefil L., Prachař, vlastní

V pouťovém utkání proti rezervě Postupic jsme měli po celý zápas více ze hry a zvítězili vysokým rozdílem. První branku zaznamenal již v 5. minutě Prachař, který po faulu na Homolu ve vápně s přehledem proměnil pokutový kop - 1:0. Hostům se však podařilo brzy vyrovnat, když v 10. minutě po přesném centru zakončil přesně hlavou hostující kapitán - 1:1. O chvilku později si však náš tým vzal vedení zpět. Typta se ve vápně hostů dobře zorientoval a svou střelu nasměroval do tyče hostující branky, odražený míč pak do prázdné brány dorazil Vrtiška - 2:1. V 25. minutě jsme vedli již o dvě branky, když po rychlém protiútoku a přihrávce z pravé strany do vápna přesně zakončil Holánek a střelou k tyči nedal hostujícímu brankáři šanci - 3:1. Ve 32. miuntě vysunul Mládek přesným pasem přes půl hřiště Vrtišku, který postupoval sám na bránu a střelou po zemi překonal gólmana hostů - 4:1. O dvě minuty později jsme vedli již o 4 branky, když po rychlé souhře obešel ve vápně dva obránce Holánek a jeho přihrávku si srazil do vlastní brány jeden z postupických hráčů. Ve 36. minutě přidal svou první branku v zápase také Tomáš Homola, který po přihrávce mezi obránce postupoval sám na gólmana a střelou k tyči zvýšil na 6:1. Tečku za prvním poločasem udělal Lukáš Trefil, který v identické šanci, jako o chvilku dříve Homola, nezklamal a zvýšil na 7:1. 

V druhém poločase se utkání spíše už dohrávalo. Náš tým měl mnoho gólových šancí, ale využít se mu podařilo už jen dvě. V 55. minutě krásnou střelou z trestného kopu za hranicí vápna přidal druhou branku v zápase Tomáš Homola - 8:1. Deset minut před koncem se prosadil podruhé v zápase také Tomáš Holánek, který prošel přes tři obránce a nekompromisně svůj útok zakončil a stanovil stav utkání na konečých 9:1.

Zápis o utkání

V druhém poločase se utkání spíše už dohrávalo. Náš tým měl mnoho gólových šancí, ale využít se mu podařilo už jen dvě. V 55. minutě krásnou střelou z trestného kopu za hranicí vápna přidal druhou branku v zápase Tomáš Homola - 8:1. Deset minut před koncem se prosadil podruhé v zápase také Tomáš Holánek, který prošel přes tři obránce a nekompromisně svůj útok zakončil a stanovil stav utkání na konečých 9:1
Zpět