3. kolo: Miličín B - Pravonín A 2:4

28.10.2010 15:30

Miličín B - Pravonín A 2:4

Branky Miličína: 2x Trefil Karel

Přesto, že našemu B týmu to v soutěži nejde, tak v poháru došel daleko. Narozdíl od A týmu postoupil náš B tým v prvním kole přes Budenín a v druhém kole dokonce přes Velíš. V 3. kole však narazil na těžkého soupeře z Pravonína, který hraje okresní přebor (o dvě soutěže víš). V úvodu zápasu byla vidět chuť našeho týmu nedat se a svého soupeře potrápit. Dokonce jsme se brankou Trefila dostali do vedení. Hosté však brzy roztočili svůj "kolotoč" a projevila se sehranost hráčů Pravonína, kteří nás přehrávali po většinu zápasu. Druhou naši branku vstřelil taktéž Karel Trefil, který navázal na branku ze sobotního utkání A mužstva.

Náš B tým si určitě zaslouží pochvalu za bojovnost a odvahu v poháru, kde se mu podařilo porazit papírově silnější soupeře a dokonce i potrápit silný tým z Pravonína, který vyhrál loňský ročník poháru, když ve finále porazil FK Soběhrdy. Po tomto zápase však náš B tým v poháru končí.

Zpět